Experti odhadují celkový ekonomický přínos královské svatby pro Británii ve výši 500 milionů liber (přibližně 14,5 miliardy korun). Velkou část peněz přinesou zahraniční turisté, kterých mají jen kvůli sňatku do Británie přijet desítky tisíc. Samotní Britové se chystají na velké oslavy pod širým nebem − a díky tomu vzrostou tržby supermarketů. Sňatek v královské rodině také představuje pro britské firmy vítanou příležitost nabídnout zákazníkům všemožné zboží se svatebními motivy. Oblíbené jsou třeba svatební motivy na talířích či speciální hrnky.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.