Zapomeňte na protesty, demonstranty nebo třeba odbojné hejtmany, kteří nechtějí platit statisícové výdaje za prezidentské cesty do regionů. Ničeho takového se nemusel prezident Miloš Zeman obávat, když v úterý vyrazil na třídenní návštěvu Moravskoslezského kraje. Nemusel se obávat, ani se ničeho takového nedočkal.

Však si také vybral k prvnímu výjezdu do krajů od loňského prosince region, ve kterém jej volilo vůbec nejvíce voličů v České republice.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Prezident Miloš Zeman vyrazil poprvé od loňského prosince do krajů za voliči, vybral si přitom Moravskoslezský kraj.
  • Na severu Moravy měl nejvíce voličů v České republice, což se potvrdilo i při nynější cestě, kde se dočkal mnoha pochvalných slov a podpory.
  • Během tří dnů navštíví místa, kde získal v prezidentských volbách vůbec nejvíce procent hlasů, až 89 procent.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.