Nejlepší investice je do vlastního vzdělání, slýchám občas od různých investičních poradců. Platí to ale i při rozhodování, zda své dítě poslat místo do státní do soukromé školy? Má smysl vynakládat mnohdy značné sumy peněz za školu, když "podobnou" nabízí náš sociální stát zdarma?

Motivací pro studium na soukromé škole je jistě mnoho. Od rodinného prostředí v menším kolektivu či alternativního způsobu vzdělávání na základních a středních školách až po přístup k exkluzivnímu vzdělání propojenému s praxí v případě vysokých škol. Motivací ale může být i prostý neúspěch u přijímacího řízení na státní školu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Má smysl vynakládat mnohdy značné sumy peněz za soukromou školu, když "podobnou" nabízí náš sociální stát zdarma?
  • Jaká investice je příliš vysoká, když může rozhodnout o úspěchu či neúspěchu v životě?

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.