Statistiky dokazují, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobněji najde lepší uplatnění. Jak si vybrat správnou školu a na ní obor, který mě připraví do praxe tak, abych byl úspěšný?

V první řadě musí každý zvážit, jaké jsou jeho silné stránky. Protože jedna věc je "nějak" vystudovat a druhá "být lepší než ti ostatní", tedy být úspěšný, dělat to, co mě baví a stane se mým koníčkem. Tedy za prvé − vybírám si pro sebe správný studijní obor.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jak si vybrat správnou školu a na ní obor, který mě připraví do praxe tak, abych byl úspěšný?
  • Jedna věc totiž je "nějak" vystudovat, ale druhá "být lepší než ti ostatní", tedy být úspěšný, dělat to, co mě baví a stane se mým koníčkem.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru