V zákulisí Poslanecké sněmovny jednají někteří poslanci o pravidlech, která by mohla změnit dlouhodobě zažitý řád v dolní parlamentní komoře. Pokud budou schváleny, zákony by mohly být projednávány rychleji. Byly by kratší například porady klubů, zmenšil by se také počet vystoupení k jednotlivým bodům.

"Úpravy připravuje moje pracovní skupina pro jednací řád, cílem je zefektivnit činnost Poslanecké sněmovny," sdělil HN předseda sněmovny Radek Vondráček (ANO) ještě před víkendovým odletem na návštěvu Japonska.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.