Flowmon Networks vyvíjí řešení spadající do kategorie správy a zabezpečení síťové infrastruktury. Můžete jednoduše popsat, co je jejich úkolem?

Přestože prakticky všechny firmy dnes používají zabezpečení perimetru i zabezpečení koncových stanic, více než 70 procent z nich je infikováno nějakým malwarem. Naší misí je toto změnit. Administrátorům dáváme nástroj, který jim umožní vědět, co se v každém okamžiku děje v jejich síti. A protože hledat v tomto množství dat každý jednotlivý útok "ručně" by bylo nemožné, přidáváme metody umělé inteligence pro detekce abnormálního chování, které firewally ani antiviry z principu své činnosti zachytit nemohou.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Flowmon Networks vyvíjí nástroje pro monitoring a analýzu síťového provozu, vyhodnotit informace jsou přitom schopny i z velmi rozsáhlých sítí.
  • Podle Jiřího Toboly, CEO společnosti, stojí za úspěchem těchto řešení nejen zmíněný výkon, ale například také spojení provozního a bezpečnostního monitoringu v rámci jedné platformy.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.