Hlavní město Spojeného království se potýká s nárůstem kriminality. Od začátku letošního roku v Londýně zemřelo násilnou smrtí přes 60 lidí. Tamní média už přispěchala se zprávou, že britská metropole co do počtu vražd překonala i New York, kde policie od začátku ledna zaznamenala asi 50 vražd. Asi v polovině případů byl vražednou zbraní nůž.

Média uvádějí, že do násilí se zapojují hlavně mladí lidé z různých etnických menšin. Většině obětí bylo kolem dvaceti let. Důvodem je podle médií i úsporná politika, která dopadla na různé sociální programy pro mladé lidi. Místo sportovních klubů tak často končí v pouličních bandách. Hovoří se ale také o drogových ganzích, které k přepravě drog často používají právě mladé lidi.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.