Hospodářské noviny vás společně se společností Lolo.zone zvou na setkání s úspěšným investorem Ondřejem Bartošem. Spouštějí tak první ze série on-line konferencí se zajímavými osobnostmi českého byznysu.

K dispozici vám Bartoš bude ve středu 16. května od jedné do čtyř hodin odpoledne. Přímo od něj můžete dostat zpětnou vazbu pro vaše obchodní plány, možná se vám podaří získat ho jako investora pro váš začínající start-up. Nebo si jen můžete popovídat s inspirativním člověkem. Konferenci sledujte ZDE.

Bartoš je v Česku jedním z průkopníků venture kapitálu, tedy rozvojového kapitálu, který se investuje do rozběhu firem na základě kvalitního podnikatelského plánu. Spoluvlastní firmu Credo Ventures, která už investovala přes miliardu korun do technologických podniků. Své peníze jí svěřili například zakladatelé společnosti Avast Eduard Kučera a Pavel Baudiš, podnikatel Karel Janeček a další.

On-line konference se skládá ze tří částí. Nejprve povede s Bartošem rozhovor šéfredaktor IHNED.cz Miloš Čermák. Ve druhé části naváže moderovaná veřejná diskuse s odpověďmi na vybrané otázky účastníků konference. Ve třetí části bude prostor pro sérii soukromých rozhovorů účastníků konference.

On-line konference s Ondřejem Bartošem

ihned.cz/bartos

Začátek 16. května ve 13:00, délka 180 minut

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Zúčastněte se on-line konference s Ondřejem Bartošem.
  • Hledáte investici, zkušeného mentora a partnera pro svůj technologický start-up?
  • Jste zavedená firma a chcete investovat do fondu Credo Ventures nebo s ním spolupracovat?
  • Bartoš vám bude k dispozici ve středu 16. května od 13 do 16 hodin.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.