Na svůj profil na LinkedInu si Lucie Brešová před pár dny jako svou aktuální profesní aktivitu napsala: sabbatical. V překladu to znamená neplacené volno. A znamená to také, že od května už z pozice výkonné ředitelky nešéfuje vyhledávači a prodejci letenek Kiwi.com.

"Před čtyřmi roky jsem se přidala k Oliveru Dlouhému, abych postavila infrastrukturu pro jeho nápady. Poslední dobu jsem se snažila firemní strukturu nastavit tak, aby má role v ní už vůbec nebyla potřeba, týmy fungovaly beze mě, a to se podařilo," říká Brešová, která je jednou z laureátek ankety Hospodářských novin TOP ženy Česka. Konkrétně v roce 2017 se stala vítězkou kategorie start-up.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.