Rychlý technologický pokrok, zvyšující se požadavky klientů a rostoucí konkurence určují v posledních letech vývoj na trhu právních služeb. Právníci sice tvrdí, že inovace jsou pro ně klíčové, jsou s nimi však teprve na začátku. Mezi padesátkou nejinovativnějších firem podle magazínu Forbes na světě žádná právnická firma zatím není.

"Inovace je z našeho pohledu hlavně přinášení myšlenek, které uspokojí zákazníky. Musíme vědět, co chtějí, a tomu se přizpůsobit. Chtějí, abychom jim byli blíž a pomáhali jim s byznysem. Abychom nebyli čistě jen právníci," říká Jan Spáčil z Ambruz & Dark Deloitte Legal.

Při debatě u Kulatého stolu HN zároveň připomněl, že klienti žádají hlavně levnější a efektivnější práci právníků.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.