Zatímco v jiných městech se půl roku před komunálními volbami stříhají pásky nad novým asfaltem silnic, otevírají tunely a nové parky, pražský náměstek pro dopravu Petr Dolínek (ČSSD) se rozhodl jít jinou cestou. Zbourat Libeňský most, podle odborníků jedinou kubistickou stavbu svého druhu v Evropě.

Demolice tak logicky vzbudila silnou vlnu nevole mezi lidmi. Po dopravní krizi ze začátku roku se tento sociální demokrat stává po primátorce Adrianě Krnáčové (ANO) už druhým představitelem hlavního města, který postupně ztrácí politický vliv. To je nepříjemné, zvláště pro muže angažovaného v ČSSD už od teenagerských let.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.