Nejenom autonehoda, neopatrnost, ať už vlastní nebo zaměstnanců, živelní katastrofy a další pohromy mohou podnikatelům, živnostníkům i manažerům přidělat nemalé starosti a mnohdy během okamžiku zlikvidovat roky jejich práce na budování firmy. Vliv na to, kolik peněz bude vzniklá pojistná událost nakonec stát, má i občanský zákoník, který významně upravuje povinnosti při nahrazování škody a újmy. Pojišťovny reagovaly jak na legislativní změny, tak i na vývoj v oborech samotných a nabízejí podnikatelské sféře individuální pojištění i různé balíčky, které by měly pokrýt všemožná rizika. A podnikatelé o tyto produkty zájem mají. Pojišťovací domy se shodují v tom, že kromě stabilní poptávky po pojištění majetku roste i zájem o pojištění odpovědnosti, lidově nazývaného pojištění na blbost, úroveň připojištění je však v této oblasti stále nedostatečná. Počty firem, které se potýkají s existenčními problémy spojenými s náhradami škod, jež musí hradit v souvislosti s následky podnikání a chybných rozhodnutí, se zvyšují.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.