Situace kolem mýta se vyostřuje. Ačkoli ještě nepadlo rozhodnutí o tom, kdo bude novým správcem mýtného v Česku, spor mezi ministerstvem dopravy a Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) o regulérnost výběrového řízení postoupil do "vyššího levelu".

"ÚOHS považuje za nutné se striktně ohradit proti ve čtvrtek zveřejněným informacím, že v průběhu správního řízení týkajícího se přezkumu postupu ministerstva dopravy v zadávacím řízení na správce mýtného systému nakládal nedbale s některými částmi dokumentace o zadávacím řízení," píše se ve stanovisku antimonopolního úřadu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.