Mezi prvními, kdo v Praze ocenili mužské akty Roberta Vana, byla Anna Fárová. Historička fotografie, jejíž jméno s úctou vyslovuje každý, kdo se jen trochu vážně zabývá českým uměním, prý nad jedním černobílým snímkem nahého mladíka ze souboru Love You from Prague zvolala: "To je jako svatý Šebestián!"

Bylo to v devadesátých letech minulého století, nedlouho poté, co se Robert Vano po dvaceti letech emigrace vrátil z USA. Měl pověst světového autora, který fotil půlku Hollywoodu, i když ve skutečnosti slavné lidi většinou jen česal a líčil.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.