Necelý měsíc zbývá do začátku obchodování na novém trhu pražské burzy s názvem Start. Ten cílí na menší a střední firmy, kterým dává možnost získat nový kapitál pro jejich další rozvoj.

"Akce bude pravděpodobně streamována na stránkách burzy. Bude prostor pro poslední dotazy a prezentaci firem," říká generální ředitel pražské burzy Petr Koblic, který za projektem burzovního trhu pro menší společnosti stojí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Necelý měsíc zbývá do začátku obchodování na novém trhu pražské burzy s názvem Start.
  • Ten cílí na menší a střední firmy, kterým dává možnost získat nový kapitál pro jejich další rozvoj.
  • Příležitost zatím hodlají využít čtyři firmy, které začnou lákat případné investory 15. května.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru