Dlouho věděla, že ta chvíle jednou přijde. V ruce držela a poněkolikáté četla dopis z Komerční banky, který strohým úředním jazykem sděloval, že si ústav s konečnou platností bere její dům. "A teď půjdu bydlet pod most," řekla si v duchu a nalila si skleničku vína. Tehdy, v létě roku 2008, se Hana Průšová ještě nerozplakala.

Brzy klíče od stavení v Lipové-lázních na Jesenicku, ve kterém se svým druhým manželem roky žila a ručila jím za úvěr, odevzdala. V té chvíli ale už byla bez partnera. S prvním manželem se rozešla kvůli jeho alkoholismu už v roce 2000, s druhým, se kterým si pořídili malý obchod a chov prasat, se rozvedli po krachu jejich podnikání.

"Neunesl to, začal také pít a náš vztah se dostal do krize. A já zůstala na všechno sama," vzpomíná.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.