Eva Štěpánková oslavila začátkem dubna 73. narozeniny. Největší dárek si zřejmě nadělila ona sama − znovu se naučila chodit a těší se do práce. Zakladatelka českého výrobce kosmetiky Ryor svou firmu opustila před deseti měsíci kvůli operaci páteře. Následné komplikace ji připoutaly na lůžko a na dlouhou dobu zbavily zájmu o dění ve společnosti. "Teď už věřím, že se během dvou měsíců vrátím, s tímhle nikdo nepočítal, myslela jsem si, že budu pryč jenom chvíli," říká ve svém domě v Červeném Újezdu kousek za Prahou.

Obývací pokoj v přízemí se stal místem jejích prvních kroků po operaci i dočasné kanceláře, kam si pro rady chodí dcera Jana. Na devětadvacetiletou obchodní ředitelku neplánovaně spadlo řízení osmdesátihlavé firmy s obratem přes 135 milionů korun a péče o maminku Evu.

"Janička dostala plné pravomoce, je to dcera, tak není o čem mluvit, a ekonomický ředitel bydlí hned o dům vedle," podotýká Eva Štěpánková a usmívá se přitom na dceru.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.