Praha novelizuje stavební předpisy

Pražští radní v úterý schválili návrh na malou novelizaci pražských stavebních předpisů týkající se proslunění bytů. Tento požadavek se má snížit. Stavebníci dnes tento přísný předpis obcházejí tak, že byty, které požadavku nevyhovují, kolaudují a prodávají jako ateliéry. Lidé v nich žijí, ale nemohou v nich mít trvalé bydliště.

Ostrava bude mít nové logistické centrum

V průmyslové zóně Mošnov u Letiště Leoše Janáčka Ostrava vyrůstá nové logistické centrum. Areál jen v první etapě nabídne koncem roku 57 tisíc metrů čtverečních skladových ploch. V projektu s názvem Ostrava Airport Multimodal Park se celkově počítá s 240 tisíci m² na 52 hektarech.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.