Už příští měsíc se spustí obchodování na novém trhu pražské burzy, který je určený pro malé a střední podniky. Podnikatelé díky němu mohou získat kapitál na rozvoj svých projektů, aniž by ztratili kontrolu nad společností − například kvůli vstupu privátních fondů mezi vlastníky. První firmy, které se pro úpis akcií rozhodly, se nyní snaží zaujmout potenciální investory. Celkem jde o čtyři projekty.

Jednou z možností pro prezentaci jejich podnikatelských cílů je série veřejných debat, které pořádá mediální dům Economia. Jako první před potenciální zájemce minulý týden předstoupil výrobce bezpilotních letounů − společnost Primoco UAV.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Pražská burza spouští nový trh pro malé a střední podniky. První obchody začnou fungovat už příští měsíc.
  • Jako první vstupuje na burzu Start výrobce bezpilotních letounů - společnost Primoco.
  • Pražská burza ve spolupráci s vydavatelstvím Economia připravila sérii setkání se zástupci třech firem, které se v květnu chystají vstoupit na burzovní trh Start.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru