Téma kybernetické bezpečnosti mění přístup organizací a jednotlivců k informačním a komunikačním technologiím. Nové typy útoků a dlouhodobě neidentifikované, ale všudypřítomné zranitelnosti podporují vývoj a implementaci inovativních ochranných opatření. Svou roli ve vyšší obezřetnosti uživatelů hrají také úspěšně realizované útoky s významnými dopady.

Nepředvídatelnost hrozeb povede podle bezpečnostních expertů společnosti Dimension Data v roce 2018 k reinkarnaci kdysi rozšířeného modelu "nulové důvěry". Jeho aplikace v moderní podobě by mohla opět omezit část výdobytků, jež uživatelům přinesly cloud computing nebo mobilní řešení. Nemusí se tak stát, pokud podniky nasadí pokročilé systémy ochrany dat včetně vícevrstvé autentizace uživatelů. Každopádně jde o dobrou příležitost k zásadní revizi bezpečnostních politik a opatření.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.