Se svým podnikáním má úspěch v deseti zemích, zároveň je matkou tří dětí. Když Simona Kijonková na podzim roku 2010 zakládala firmu, už věděla, že je těhotná. "Přirozeně jsem měla pochyby, zda vše zvládnu. Naštěstí jsem neměla zdravotní komplikace, takže jsem si občas ani neuvědomovala, že jsem těhotná. Snažila jsem se rozběhnout projekt, nebyl čas zabývat se sebou," vzpomíná majitelka logistické společnosti Zásilkovna.

Když bylo potřeba, neváhala se zhostit volantu namísto ochořelého řidiče. "Vidět překvapení některých zákazníků z toho, že jim zásilky přiváží žena v pokročilém stadiu těhotenství, bylo docela komické," usmívá se Kijonková.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.