Facebooku unikla data desítek milionů lidí. Facebook šmíruje při konverzacích v integrovaném Messengeru. Skandál kolem největší a zejména na Západě prakticky monopolní sociální sítě už několik dní děsí stovky milionů jeho uživatelů. Nechme nyní stranou, že před něčím podobným odborníci na internetovou bezpečnost varovali už dávno. Že upozorňovali uživatele Facebooku, aby svému profilu nesvěřovali informace či fotografie, u nichž si nepřejí, aby se staly veřejnými. Nechme pošklebování: Já jsem vám říkal, že není otázkou zda, ale kdy k něčemu takovému dojde.

Pozoruhodná je spíš panika, s níž spousta lidí řeší, co si nyní s Facebookem počít. Na jedné straně jsou uživatelé, kteří ostentativně své účty ruší (aby svou závislost přesunuli na Twitter). Na druhé straně jsou ti, kteří tvrdí, že z Facebooku jednoduše odejít nemohou. Ať už proto, že si jej zvykli využívat jako marketingový nástroj při práci nebo podnikání, nebo proto, že se pro ně stal hlavním prostředkem sociálních kontaktů. Hovoří dokonce o sociální smrti.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.