Ve škole je opisování bráno jako podvod, při investování se ale může naopak vyplatit. Je ovšem třeba správně zvolit vzor pro čerpání inspirace, kam a jak peníze vložit.

Díky internetu lze dnes na burze obchodovat snadno, rychle a z pohodlí vlastního domova. Může se do toho pustit takřka každý. Pro drobného investora je ale stále složité získat správný investiční tip, stejně jako tomu bývalo před příchodem on-line obchodníků s cennými papíry. Hledání potřebných informací je časově náročné a bez alespoň základních znalostí, jak kapitálové trhy fungují, skoro nemožné.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Získat správný investiční tip je pro drobného investora časově náročné a bez alespoň základních znalostí, jak kapitálové trhy fungují, skoro nemožné.
  • Jednou z cest, jak informační bariéru překonat, je učit se od zkušenějších. Přesně to je strategie, na kterou vsadila společnost eToro.
  • Klienti eTora mohou v reálném čase sledovat, do kterých cenných papírů investují jiní a jak se jejich investicím daří. Společnost tak povýšila imitaci na formu investiční strategie.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru