Zkušená manažerka Martina Grygar Březinová je od ledna šéfkou známé gastronomické skupiny Zátiší Group. Vedení převzala po majiteli a zakladateli firmy Sanjivu Surim. Ten založil svoji první restauraci v 90. letech. Dnes skupina zaměstnává 320 lidí a kromě restaurací provozuje také školní a firemní kantýny a věnuje se cateringu.

Nová šéfka plánuje otevřít další restaurace i jídelny. "Když se firma hýbe, přináší to příležitosti pro šikovné lidi, kteří jsou už delší dobu ve stejné pozici a my jim můžeme nabídnout povýšení. Je třeba, aby se posouvali a já bych si to moc přála," říká manažerka. Ze 320 zaměstnanců pracuje ve firmě skoro čtvrtina více než 10 let, řada z nich i 25 let.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Někdejší nejvýraznější manažerka na tuzemském trhu Martina Grygar Březinová v lednu převzala vedení gastronomické skupiny Zátiší Group.
  • V historii společnosti je to poprvé, doteď podnik vedl jeho zakladatel Sanjiv Suri.
  • Březinová plánuje otevřít další restaurace i jídelny. V zahraničí chce posílit catering.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.