Tlak na snižování energetické spotřeby domácností roste jak z titulu legislativy Evropské unie, potažmo té české, tak i z pohledu síly peněz, které za energie vydáváme. Svou nemalou váhu má také komfort a pohodlí, a proto často hledáme řešení, které by vše zjednodušilo, ulehčilo a zautomatizovalo.

Míra vylepšení je pochopitelně pro každého jiná, někomu postačí, že už nebude muset chodit tak často přikládat nebo že se zbaví špíny z uhlí, jiný prostě chce, aby doma vše fungovalo ve správnou chvíli a naopak ve chvíli, kdy teplo, světlo a jiné požitky nejsou zapotřebí, se vše samo vypnulo nebo přepnulo do úspornějšího režimu. A jsou mezi námi i technologičtí fandové, kteří mají rádi situaci pod kontrolou, i když se nacházejí na druhé straně zeměkoule.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.