Jak mohou stěny ovlivnit zdravé bydlení?

Správným návrhem stěny dokážeme ovlivnit kvalitu vnitřního prostředí a tím zvýšit i kvalitu zdraví jeho obyvatel, kteří ho užívají. Lidé by si měli uvědomit, že při návrhu konstrukce musí zohlednit několik parametrů, které dokážou ovlivnit kvalitu vnitřního prostředí.

Na základě měření, která po tři roky provádíme ve výzkumném parku Viva Research Park v rakouském městečku Wopfing, je třeba z hlediska zdravého bydlení klást důraz především na tři základní faktory. Patří sem zateplení, které chrání vnitřní prostor před vnějšími účinky klimatických změn a vysokých nebo nízkých teplot.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.