Dálkové ovládání vytápění v domech či bytech je v podstatě běžnou záležitostí. Stačí kliknout - na počítači nebo ještě jednodušeji na příslušný pokyn v mobilním telefonu připojeném na internet - a topení se spustí. Dálkové přepínání z dražšího tarifu na levnější je po léta známý systém HDO (hromadné dálkové ovládání). Přibývá ale systémů, které ovládají v domácnosti více funkcí. Nyní jde však hlavně o to, zda komfort, který přinášejí, je pro uživatele adekvátní jak z hlediska jeho využití, tak nákladů na jeho zabezpečení.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.