Dřív nebo později na rozhovor o penězích dojde. Po vyslovení "ano", oznámení zásnub rodině a přátelům čeká na nevěstu s ženichem zřejmě jedna z nejméně příjemných součástí plánování svatby − rozpočet. Zatímco někteří lidé vše řeší sami, jiní se s důvěrou a vidinou klidnější přípravy obrací na specializované agentury. A ty slibují, že peníze od snoubenců utratí rozumně.

"Dobře známe trh a jeho ceny, proto je sestavení prvotního rozpočtu mnohem věrohodnější," říká svatební koordinátorka Martina Hamsová z agentury Wedding Factory. Připouští přitom, že mezi obchodníky ve svatební branži platí nepsané pravidlo, že služby a věci s popiskem "svatební" jsou dražší. "Důležité je slovo obchodníci. To jsou právě lidé, s nimiž nespolupracujeme, i když nám nabízejí vysoké provize," tvrdí Hamsová. Například svatební koordinátorka Petra Šauer z agentury Easy Wedding potvrzuje, že svatební kytice dražší opravdu jsou.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.