Aby byl váš velký den výjimečný, připravili jsme ve spolupráci se svatebními experty souhrn rad, které mohou pomoci dát vaší svatbě šmrnc. Pouštění holubiček, společné srkání polévky či sbírání střepů opravdu není nutné.

Přijeďte o den dříve

Svatbě prospěje, když se obřad a oslavy konají na jednom místě. Nejbližší rodina a svědci se mohou ubytovat − pokud je třeba − o den dříve, dát si společnou večeři, posedět a naladit se na správnou atmosféru. "Větší kouzlo má, když se ženich s nevěstou vidí v den svatby poprvé až na místě obřadu. Ten moment překvapení, prvního pohledu a dojetí je často nepopsatelný a byla by škoda se o něj ochudit," doporučuje za tým pražského svatebního studia Yes & Yes Veronika Šedivá.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.