Diskuse ve sněmovně, v politických kruzích a v celé společnosti o tom, zda uzákonit všeobecné referendum, začíná být absurdní. Politikům typu Okamury, komunistům a jiným, kteří plebiscit nejvíce prosazují, vůbec nejde o nějakou přímou demokracii. Jde jim o to, využít nepochopitelné antievropské nálady v naší společnosti k tomu, aby se pokusili o vystoupení Česka z Evropské unie.

Když to mohli udělat Britové, proč ne my. Když tam nejsou Švýcaři, proč tam musí být Česká republika. To, že ještě dlouho nebudeme Švýcarsko a nejsme Velká Británie, hoďme za hlavu. A fakt, že by nás tento krok dotlačil více na východ, je naprosto jasný. To je také jeden z hlavních důvodů jejich snažení. V době, kdy naše ekonomika především díky našemu členství v EU prosperuje jako nikdy dříve.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.