Právníci České televize připravují žaloby na ředitele skupiny Barrandov Jaromíra Soukupa. Ten v pořadech, které sám moderuje na TV Barrandov, už přes měsíc na veřejnoprávní médium útočí a kritice věnuje i celé díly svých pořadů. Zaměřuje se na vedení i hospodaření ČT.

Veřejnoprávní televize se chce více bránit u soudů i proti urážlivým výrokům politiků.

Mediální podnikatel Soukup tvrdí, že se žalob nebojí. "Asi si hodlají stěžovat na to, že v pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa nezaznělo jejich vyjádření. Ten pořad nějaké vyjadřování se k faktům nepřipouští a žádný nárok na to nemají," míní Soukup s tím, že všechna tvrzení má podložena důkazy. V kritice chce podnikatel i nadále pokračovat. "O jejich hospodaření a činnosti budeme informovat s podstatně větší intenzitou než doposud. Nevím, co budou v ČT dělat, pokud se už teď vztekají," řekl Soukup.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.