Co by to bylo za zemědělský veletrh, kdyby na něm chyběly traktory. Chlubit se jimi bude i tradiční značka Zetor Tractors. V Brně mimo jiné představí inovovanou modelovou řadu Major, která bude na trh uvedena v polovině letošního roku. Atraktivní design stroje vychází z konceptu, na němž firma spolupracovala se světoznámým italským designovým studiem Pininfarina. To proslulo návrhy vozů Ferrari, Alfa Romeo nebo Maserati.

Mezi zemědělské technologie pro přesné zemědělství, v němž odborníci vidí šanci, jak šetřit zemědělskou půdu, nepochybně bude patřit navigační systém pro všechny druhy traktorů a samojízdných zemědělských strojů Trimble GFX-750, dovezený až z Kalifornie. Zařízení umožňuje automatické otáčení na souvratích s přesností 2,5 cm. Je připraveno pro management Controlled Traffic Farming, tedy řízení dopravy, které je cestou ke snížení výrobních nákladů a zvýšení výnosů při současném zlepšení zdraví půdy a pozitivním přínosu pro životní prostředí. Vystavovat ho bude firma Leading Farmers z Prahy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.