Kolem stovky starostů měst a obcí se premiér v demisi Andrej Babiš snažil spolu s dalšími členy vlády potěšit svými plány. "Zajímají nás problémy krajů a následně se snažíme řešit jednotlivé problémy," řekl starostům a starostkám Babiš.

Zaměřil se hlavně na sliby. Na místě ohlásil například podporu většího přídělu peněz z takzvaného rozpočtového určení daní. To je řada kritérií, podle nichž se rozdělují peníze jednotlivým obcím. "Středočeský kraj má největší nárůst obyvatel, oprávněně si stěžuje na rozdělení daní, určitě ho ve sněmovně podpoříme," slíbil Babiš.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.