Na svých osmačtyřicet let toho Paul Ryan v americké politice stihl hodně. Jako předseda Sněmovny reprezentantů je teď třetím nejvyšším ústavním činitelem Spojených států. Ve volbách v roce 2012 si ho republikánský kandidát na prezidenta Mitt Romney dokonce vybral za svého kandidáta na viceprezidenta. Jedním z důvodů byl Ryanův mladistvý a dynamický projev.

O tom se mohl už v roce 2014 přesvědčit tehdejší premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), který se s Ryanem setkal v americkém Kongresu. Své zhruba desetiminutové zpoždění tehdy rozpumpovaný Ryan omluvil s konstatováním, že se zdržel v kongresovém fitness centru.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.