Dopravní nehoda je sama o sobě nepříjemná. Mnohdy však po ní následuje zdlouhavý proces s pojišťovnou. V Directu se rozhodli zjednodušit svým klientům vyřízení této procedury. Nově by na to mělo stačit jen několik kliknutí v mobilní aplikaci. Obdobnou službu v Česku už od loňského roku nabízí pojišťovna AXA, která ji po pozitivních zkušenostech zavedla i na slovenském trhu.

Takzvaná samolikvidace klientem však není jediná inovace, kterou Direct chystá. Přichází také s čidly pro chytrou domácnost, která mohou pomoci škodám předejít.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.