Nové vedení exekutorů

Exekutorská komora má nové vedení, do jejího čela se dostal dosavadní viceprezident a soudní exekutor v Praze 7 Vladimír Plášil. Ten ve funkci vystřídá Pavlu Fučíkovou. Novým viceprezidentem komory je Jan Mlynarčík, členy prezidia pak Martin Tunkl a Vendula Flajšhansová a Jitka Wolfová.

White & Case radili PPF

Právníci z White & Case radili mezinárodní investiční skupině PPF při koupi telekomunikačních aktiv skupiny Telenor ve střední a východní Evropě. Za mobilní operátory v Maďarsku, Bulharsku, Černé Hoře a Srbsku zaplatila PPF 2,8 miliardy Eur. Akvizice představuje největší transakci v oblasti telekomunikací ve střední a východní Evropě a její financování zároveň největší syndikovaný úvěr v regionu od roku 2011. Poradenský tým White & Case vedli partneři Ken Barry, Jan Andruško a Ian Bagshaw. Členy týmu byli také lokální partneři Jan Stejskal a Tomáš Jíně, včetně pražských právníků Jana Jakoubka, Veroniky Merjavé a Radka Krause.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.