Zvyšující se tlak na výkon a s tím související stres může vést k psychickým problémům. Manažeři, kteří nedovedou balancovat mezi prací a odpočinkem, riskují tzv. vyhoření.

Spolumajitel technologické firmy STRV pracoval víc, než jeho tělo uneslo. Když se David Semerád zhroutil, měl v kalendáři na jeden den naplánováno 23 schůzek a telefonátů. Ten den byl vzhůru od ranních šesti hodin až do tří hodin ráno následujícího dne. "Dělal jsem šíleně moc věcí, spával jsem tři hodiny denně," říká spolumajitel rozrůstající se firmy.

V článku se dále dozvíte

  • Vysoké pracovní tempo a stresová zátěž mohou vést k vyhoření.
  • Důležité je udržovat rovnováhu mezi prací a odpočinkem.
  • Jedním z vyhořelých je například i David Semerád ze STRV. Ten měl v daný den naplánováno 23 schůzek.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.