Zvyšující se tlak na výkon a s tím související stres může vést k psychickým problémům. Manažeři, kteří nedovedou balancovat mezi prací a odpočinkem, riskují tzv. vyhoření.

Spolumajitel technologické firmy STRV pracoval víc, než jeho tělo uneslo. Když se David Semerád zhroutil, měl v kalendáři na jeden den naplánováno 23 schůzek a telefonátů. Ten den byl vzhůru od ranních šesti hodin až do tří hodin ráno následujícího dne. "Dělal jsem šíleně moc věcí, spával jsem tři hodiny denně," říká spolumajitel rozrůstající se firmy.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.