Existují u nás sběratelé designu? 

Obecně bych na začátek řekl, že sběratelství designu se řídí podobnými pravidly jako sbírání volného umění. Mám několik sběratelů, všichni sbírají i volné umění a na design se dívají stejnou optikou. Čím vzácnější a originálnější, tím lepší. Dokonce bych řekl, že i u designových kousků hledají nejen krásnou formu, ale i osobnostní obsah.

Používají sběratelé designové kusy?

Depozitář na design jsem moc neviděl, ale designové kousky v případě drahých originálů slouží jako dekorace a využívají se jen zřídka. Mnoho sběratelů bere nákup i jako dobrou investici. Zajímá je spíše limitovaná edice s certifikátem, ojedinělá řemeslná technika nebo vzácná barva.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.