Plán místopředsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové na vznik proevropské platformy ve sněmovně vyvolal nečekanou reakci. Kromě toho, že se jí začali hlásit o členství další zájemci, vybudila k činu i zákonodárce, kteří jsou k Evropské unii kritičtější než ona. Jeden z nich, poslanec ANO Patrik Nacher, HN sdělil, že plánuje vytvořit platformu eurorealistů. A už prozradil i jméno kolegy, s nímž celou záležitost konzultoval − je jím poslanec ODS Václav Klaus mladší, kterému se Nacherův nápad líbí.

"Jak znám sebe a Václava Klause mladšího, oba jsme aktivní, a proto věřím, že naše platforma eurorealistů tady ve sněmovně vznikne," sdělil Nacher, podle kterého je ale zatím předčasné říkat jakékoliv datum vzniku, jména členů nebo konkrétní činnost takového "klubu".

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.