Knihy pokrývají široké spektrum témat energeticky úsporné výstavby včetně těch nejaktuálnějších, mezi něž patří digitalizace ve stavebním průmyslu, cirkulární ekonomika či problematika Smart Cities. Mohou být cenným zdrojem informací pro studenty, architekty, investory, developery i širokou veřejnost," říká Simona Kalvoda, výkonná ředitelka České rady pro šetrné budovy. Současnou třetí vlnu nákupu nových titulů stejně jako v předchozích letech financovaly vybrané členské společnosti Rady (EkoWATT CZ, ELAN Interior, Saint-Gobain Construction Products CZ a VCES) a také partneři projektu (Jakub Cigler Architekti a Schneider Electric CZ).

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.