Společnost Skřivánek, která patří k největším překladatelským i jazykovým agenturám v Česku, vidí v budoucnu mnohem větší perspektivu v překladech než v jazykové výuce. Roční obrat Skřivánka se loni zvýšil na 541 milionů korun, což je navýšení o více než čtyřicet milionů.

"Chceme se do budoucna profilovat hlavně jako překladatelská agentura spíše než jako jazyková škola," řekla Pavla Houšťová, obchodní ředitelka jazykové agentury Skřivánek. Překlady tvoří dlouhodobě téměř dvě třetiny tržeb agentury, na výuku jazyků připadá čtvrtina obratu a zbytek je tlumočení.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Překladatelská a jazyková agentura Skřivánek měla loni obrat 541 milionů korun.
  • Skřivánek má téměř dvě třetiny tržeb z překladů, které chce dále posílit.
  • Světový trh s překladatelskými službami podle studie Common Sense Advisory roste o miliardu dolarů ročně.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.