Členové Rady ERÚ, kteří jsou ve funkcích od srpna loňského roku, mají rozdílné mandáty v délkách od jednoho roku po pět let. Znamená to, že letos končí radní Vratislav Košťál a v příštím roce Jan Pokorný. Na tři roky v radě zasedá Rostislav Krejcar, na čtyři Vladimír Outrata, který je nyní předsedou rady, a plný pětiletý mandát má Vladimír Vlk. Pokud tedy nebudou do rady jmenováni vládou na návrh ministra průmyslu a obchodu znovu. Tímto způsobem se rada bude obměňovat postupně a měla by tak být zachována kontinuita její práce.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Energetický regulační úřad (ERÚ), nově řízený pětičlennou radou, se letos zaměří na přípravu pátého regulačního období a na tzv. tarifní reformu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.