Když se ke konci loňského roku rozhodl ministr spravedlnosti za ANO Robert Pelikán vzít si za svého náměstka jednoho z nejznámějších politiků ČSSD Jeronýma Tejce, vyvolalo to hodně velké překvapení. I mnohé spekulace. Zvláště když to bylo krátce poté, co Tejc vystoupil z ČSSD. Léta v ní patřil k nejviditelnějším straníkům.

Při úterní panelové diskusi o exekucích a dlužnících na Právnické fakultě Univerzity Karlovy nastala jedna z mála možností vidět oba muže přímo "v akci". A na první pohled bylo patrné, jak Pelikán potřebuje zkušeného Tejce k vyjednávání, aby své návrhy změn zákonů prosadil.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.