V případě studií MBA či DBA by cena neměla být jediným rozhodujícím kritériem výběru, nesmírně důležitá je zde především kvalita výuky, lektorského a studijního zázemí a úroveň nabídky jednotlivých programů.

Zvyšuje se zájem i nároky studentů

Studium MBA a DBA je chápáno jako další nástroj pro nastartování kariéry a pomáhá nositelům titulů v rychlejším postupu na vyšší manažerské posty. Nelze však tvrdit, že by tendence k jejich získání platila jen ve velkých a nadnárodních firmách. "Typickým studentem MBA již zdaleka není jen muž okolo 35 let, který má VŠ vzdělání a chce se výrazněji posunout v kariéře v nadnárodní korporaci se stovkami nebo tisícovkami zaměstnanců," uvádí k tématu Ing. Ivo Ducheček, ředitel Business Institutu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.