Zhruba před třemi lety saxofonista John Zorn sedl a během tří měsíců v návalu tvůrčí energie vytvořil 300 atonálních kompozic. Nazval je Bagatelles a usoudil, že nejlepší bude uvést všechny v rámci pětihodinového hudebního maratonu.

Akce, která se již uskutečnila v newyorském Brooklynu, budově Labské filharmonie v německém Hamburku nebo v novém sálu Philharmonie de Paris ve francouzské metropoli, příští rok zamíří do Prahy. Na pódiu Fora Karlín se 20. června 2019 vystřídá okolo třiceti hudebníků, každý ansámbl má hrát zhruba půlhodinu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.