Když zveřejníte na pracovním portálu nabídku zaměstnání, nečekáte, že vám na ni odpoví syn majitele. Přesně to se ale stalo v rodinné firmě Komterm, která poskytuje energetické služby. Jan Jelínek se před lety vrátil z ciziny do Česka a hledal si práci. Našel tehdy jediný inzerát, jenž odpovídal jeho požadavkům. Shodou okolností v rodinné firmě, kterou založil jeho otec.

"Takže musel přijít za mnou a o místo si říct. Tak vstoupil do rodinného podniku," usmívá se Milan Jelínek, zakladatel společnosti Komterm, který se o své zkušenosti s předáváním firmy podělil na konferenci Rodinné bohatství, pořádané Hospodářskými novinami.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.