Na počátku příběhu, který stvořil největšího světového výrobce sportovní obuvi, byla cesta tehdy 24letého Phila Knighta do Japonska. Již během studií na univerzitě v Oregonu běhával střední tratě a na cestě po Japonsku hledal kvalitní sportovní vybavení.

Čerstvý držitel titulu MBA ze Stanford Graduate School of Business, který v sobotu oslaví osmdesátiny, v sobě kromě sportovního objevil i podnikatelského ducha. Jeho práce nazvaná "Mohou japonské sportovní boty udělat s německými to samé, co provedly japonské fotoaparáty s německými?" jasně ukazuje, že o podnikatelských příležitostech přemýšlel v širších souvislostech.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.