V hierarchii Home Creditu v České republice, patřícího do skupiny PPF, se Luděk Jírů od letošního února posunul na nejvyšší post. Dosud největší kariérní příležitost mu přišla nečekaně. Jeho předchůdce skončil z osobních důvodů ke konci ledna po necelém půl roce a Home Credit si nemohl dovolit hledat delší dobu vhodného nástupce "zvenčí", jako to bývá při plánovaných odchodech. Jírů tak dostal nabídku akcionáře, aby se ujal řízení. "Byl to logický a praktický krok, když jsem nabídku akcionáře přijal," říká Jírů.

Přestože má úspěšnou kariéru a velkou rodinu se třemi dětmi, zůstal i zaníceným sportovcem. Má za sebou pár náročných běhů a letos by rád zdolal extrémní závod Beskydská sedmička. "Budu trénovat a zaběhnu to, i když možná část osmdesátikilometrového závodu půjdu," usmívá se Jírů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.