Už přes pět let jezdí školy, firmy a rodiče s dětmi do Chotilska u Příbrami. Tady na sportovně-zábavních atrakcích zažívají podobné věci, jaké znají z televizních soutěží O poklad pevnosti Boyard nebo Wipeout. Řeší různé úkoly zaměřené na pohybovou zdatnost a šikovnost. Musí například přeskákat tři proti sobě se točící plošiny a ještě se vyhnout kyvadlům létajícím nad hlavami. U všech je třeba spolupracovat v týmu. Loni do Chotilska do centra s názvem TEPfactor přijelo celkem 30 tisíc lidí. Obrat firmy, která tuto atrakci postavila a provozuje, dosáhl 30 milionů korun.

Úspěšný podnikatelský projekt Tomáše Chrousta dostane brzy "sourozence". V nejbližších měsících by se měly otevřít další herny TEPfactoru v Dubaji, ve Varšavě a do konce roku by měla začít stavba druhé pobočky v Česku, konkrétně v Mikulově.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru