Vicepremiér ruské vlády a jeden z hlavních tvůrců ruské zahraniční politiky Sergej Prichoďko strávil v srpnu 2016 několik dní na jachtě oligarchy Olega Děripasky ve společnosti dívek lehkých mravů. Opozičník Alexej Navalnyj to označuje za korupci. Pikantnost celé situaci dodává, že se na to přišlo díky instagramovému účtu jedné z dívek.

Příběh začal loni v září, když skupina vyzývavě oblečených dívek vtrhla do moskevského štábu Alexeje Navalného a do kamer bulvární televize Life vysvětlily, že hledají Navalného, který po sexu s nimi jistě přestane usilovat o moc.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.